.: MENU :. |
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: Forum
:: ::
|
|
.: WARSZAWA-28-01-07 :. |
Po dłuższej przerwie rozegrany został kolejny sankcjonowany turniej w Warszawie. Tym razem grano w formacie 200 pkt. Constructed.
W turnieju brało udział 8 graczy i rozegrano 4 rundy oraz finał, w sumie 15 pojedynków.
Klasyfikacja
Miejsce | Imię nazwisko | Nick | Wygrane | Porażki | Skład |
1 | Artur Szyndler | - | 5 | - | Nom Anor, Aura Sing, Dannik Jerriko, Garindar, Nikto Gunner on Desert Skiff, Bith Black Sun Vigo, 3x Ithorian Guard, 3x Gran Raider, 3x Aqualish Assassin |
2 | Daniel Rejowski | - | 3 | 2 | 3x X1-Viper Droid, Wat Tambor, Super Battle Droid Commander, Battle Droid Officer, 2x R5 Astromech Droid |
3 | Michał Kapica | DantE | 2 | 2 | Mandalorian the Indomitable, Basilisk War Droid, Mandalorian Commander, Mandalorian Supercommando, Mandalorian Soldier, Mandalorian Warrior |
4 | Arek Szyndler | - | 2 | 2 | 2x X1-Viper Droid, Battle Droid Officer, 3x Dwarf Spider Droid, Generał Grievous, Supreme Commander, San Hill
|
5 | Artur Szyndler junior | - | 2 | 2 | Darth Sidious, Dark Lord of the Sith, Mistryl Shadow Guard, Bodyguard Droid, Generał Grievous Jedi Hunter, Darth Maul, Champion of the Sith |
6 | Jan Biernacki | Teg | 2 | 2 | Bossk, Bounty Hunter, IG-88, Bounty Hunter, 4-LOM, Bounty Hunter, HK 47, R5 Astromech Droid, Komari Vosa, R2-D2 Astromech Droid |
7 | Łukasz Kultys | - | 1 | 3 | AT-ST, Emperor Palpatine, 3x Royal Guard, 2x Elite Stormtrooper, Stormtrooper Officer, 7x Stormtrooper |
8 | Michał Kostrzewa | - | - | 2 | Ki-Adi-Mundi, Arc Trooper, 2x Jedi Guardian, 2x Saleucami Trooper, Clone Trooper Commander, 3x Wookiee Berserker, 7x Clone Trooper |
Pojedynki:
L.p. | Zwycięzca | Przegrany |
1 | Michał Kapica | Jan Biernacki |
2 | Daniel Rejowski | Michał Kostrzewa |
3 | Arek Szyndler | Łukasz Kultys |
4 | Artur Szyndler | Artur Szyndler junior |
5 | Artur Szyndler junior | Jan Biernacki |
6 | Daniel Rejowski | Michał Kapica |
7 | Łukasz Kultys | Michał Kostrzewa |
8 | Artur Szyndler | Arek Szyndler |
9 | Jan Biernacki | - |
10 | Michał Kapica | Łukasz Kultys |
11 | Artur Szyndler | Daniel Rejowski |
12 | Arek Szyndler | Artur Szyndler junior |
13 | Jan Biernacki | Łukasz Kultys |
14 | Artur Szyndler | Michał Kapica |
15 | Artur Szyndler junior | - |
16 | Daniel Rejowski | Arek Szyndler |
Finał | Artur Szyndler | Daniel Rejowski |
|
|
|