.: MENU :.
:: Główna ::
:: Rozszerzenia ::
:: Jedi Counseling ::
:: Scenariusze ::
:: Rozgrywki ::
:: Download ::
:: Linki ::
:: Forum
:: Kontakt ::

.: REVENGE OF THE SITH :.
Revenge of the Sith to już trzeci dodatek do wizardowskiego bitewniaka. Podobnie jak dwa poprzednie zawiera 60 figurek i jak wskazuje nazwa oparty jest głównie na trzecim epizodzie Zemście Sithów. W dodatku znajdziemy, więc Yode, AT-RT, Anakina Skywalkera zarówno po Jasnej jak i Ciemnej stronie oraz jako Darth Vadera, trzy wersje Generała Grievousa czy też Palpatina oraz kolejne hordy droidów i klonów. Tym razem w dodatku znajdują się figurki z czterech frakcji: Republiki, Separatystów, Niezależnych oraz Imperium.
Booster - jak zawsze - zawiera 7 losowych figurek (w tym 1 rare lub very rare, 2 uncommon i 4 common) wraz z kartami postaci, a także listę wszystkich figurek.
Poważne zmiany przeszedł natomiast zestaw startowy. Całość zapakowane jest w sztywne pudełko o rozmiarze 26x29 cm, które z powodzeniem może służyć do przechowywania i noszenia figurek. W pudełku znajduje się jednakowy zestaw figurek: Obi-Wan Kenobi, Jedi Master z dwoma klonami i General Grievous, Supreme Commander z dwoma Super Battle Droidami. Duże zmiany przeszła także zawarta w zestawie mapa przedstawiająca fragment pokładu okrętu. Tym razem mapa jest jednostronna, ale w zamian naklejona została na grubą i sztywną tekturę. Do tego dodano kostkę d20, znaczniki obrażeń i punktów Mocy, karty postaci oraz co jest także nowością zasady w dwóch wersjach: pełnej i uproszczonej dla dopiero co zaczynających graczy.

Galeria figurek (WotC)

ROTS starter

ROTS booster

.: BUTTONY :.

Encyklopedia Ossus

Wizards of the Coast

Sklep ISA

Sklep z grami, gry rpg, karcianki, gry planszowe, bitewne i figurkowe

Copyright © 2006 DantE All rights reserved - Wszystkie prawa zastrzeżone!